Infošky

 

Zahrajte si paintball!

Máte pocit, že Váš deň je ako hlúpa rozprávka, ktorú už poznáte naspamäť? Trasú sa Vám ruky a už neviete čo so sebou??Alebo máte chuť zažiť obrovský kopec zábavy???

Doprajte svojmu telu poriadnu dávku adrenalínu z akčnej hry v lese, kde Vášho súpera môžete ľahko prelstiť. Príďte sa k nám odreagovať od každodenného zhonu. Paintball je tímový šport, pri ktorom sa veru nudiť nebudete!

Kde?!
Chtelnica

kúsok od  Trnavy, Piešťan a na skok z Bratislavy

Obec vyniká, mimo iného, neskutočným počtom dobrých pubov 😀

Možnosť ubytovania v srdci Malých Karpát.

Ihrisko v Chtelnici  – zamaskujte sa a zrelaxujte v starom lese.

24km od Trnavy, 22km od Piešťan, v Obci Chtelnica sme otvorili ihrisko určené pre paintball, na tom našom prvom ťažíme zemáááky.

Chcete už hrať – čo k tomu???

Paintball ako šport je určený pre ľudí v každom veku, avšak tí ktorí nedosiahli veku dospelosti(18 rokov), sa môžu priamo zúčastniť hry len v sprovode zákonného zástupcu, resp. s jeho písomným súhlasom a v sprievode dospelej osoby.

Treba nájsť staršie oblečenie(nohavice, tričko s dlhými rukávmi), aby ste nemuseli cestovať s fľakmi(new look:) na chrbáte a mohli ste sa po hre prezliecť do čistého. Ak ste sa už starých handier zbavili, nevadí zapožičiame Vám na hru overaly. Taktiež je dôležité zvoliť vhodnú obuv, odporúčame pevnú a ľahkú obuv. Možnosť zapožičania overallov.

V prvom rade je potrebné rozmyslieť si a zvážiť termín konania Vašej akcie. Pokiaľ ste si zarezervovali termín vo viac ako týždňovom predstihu, pripomenieme Vám Vašu rezerváciu deň pred konaním Vašej hry. Dôležité je tiež informovať nás, koľko vás bude hrať(momentálne máte k dispozícií výstroje pre 20 hráčov).

Máte špeciálne požiadavky??sem s nimi!

PaintBall

„Paintball ako športová disciplína má presné, medzinárodne uznávané pravidlá, ktoré niesu v rozpore so žiadnymi morálnymi alebo etickými normami demokratických štátov. Zmyslom je dosiahnutie športového víťaztva s vylúčením fyzického násilia. Paintball rozvíja obratnosť, kondíciu, postreh a schopnosť taktického myslenia v spolupráci s celým týmom. Paintball je okrem iného na rozdiel od iných športov veľmi bezpečný šport. Pri dodržiavaní jednoduchých bezpečnostných pravidiel nemôže prichádzať k zraneniam spôsobených značkovacou guličkou.“

Nečítajte, príďte si zahrať!

Ostatné info na ihrisku