F.A.Q.

0.“Ako vás najdeme?“

hoďte google panáka na cestu a zažite virtuálnu realitu jazdy k nám 😀

Tento obsah bude k dispozícii, ak súhlasíte s pravidlami ochrany osobných údajov spoločnosti Google. Spoločnosť Google má vlastné pravidlá ochrany osobných údajov, nad ktorými nemáme kontrolu. Sú však rovnaké, ako by ste používali maps.google.com. Prijatím získate prístup k službe poskytnutej treťou stranou mimo BattleArena.sk

1. „Čo potrebujem k hre?“

Seba, pevnú obuv, tričko s krátkymi rukávmi, volnejšie vrchné oblečenie. Ak ho nemáte môžeme Vám zapožičať overall a vestu na paintball.

Oblečenie prispôsobte počasiu, hrať v -10°C v šortkách a tričku môže byť fajn, ale….:)))

2.“Bolí zásah od guličky, dá sa farba vyprať?“

Zásah od guličky je cítiť. Záleží od kvality používaných guličiek a od úsťovej rýchlosti guličky. Práve preto používame kvalitné guličky. Farbivo je ľahko rozpustné vo vode(stačí ranná rosa a prekážky sú umyté), čiže farba sa dá ľahko vyprať.

3.“Ako dlho môžem hrať na ihrisku?“

Bežne trvá hra 3-4 hodiny. Po dohode je možné ihrisko rezervovať aj na celý deň. Po hre v letných dňoch zvyčajne nastáva čas na súkromnú grill & guláš párty.

4. „Prečo máte také nízke ceny?“

Optimalizáciou nákladov (žiadne cigy, chľast), vždy vlastný pozemok, vierou v univerzálneho stvoriteľa, pozeraním Red Dwarfa. A to hlavné dlhodobou spoluprácou so špičkami vo svete paintballu.

5. „Aký je minimálny počet guličiek, ktoré si musím kúpiť?“

0(nula), môžete tam len tak behať, je to Vaša hra a Vaše pravidlá.
Jediné čo u nás fakt musíte je mať vždy ochrannú masku na tvári pokiaľ ste na hracej ploche.

6. „Môžeme prísť aj s rodinou a kamarátmi, ktorí sa chcú pozerať?“

Jasné, neutrálna zóna je chránená certifikovanou ochrannou sieťou. Bezpečne sa tak na vás môžu pozerať.

7.“Koľko ma to celé bude stáť?“

Je to individuálne, taký priemer je 13€ na osobu bez zľavy, za ktoré máte 200guličiek a všetko potrebné pre hru. Vystačiť by Vám to malo na tie 3-4 hodiny hry. Sledujte naše zľavy a akcie.

8.“Hrávate ligu, prijímate aj nových členov do teamu?“

Ligu už nehrávam, no možno mi manželka dovolí 😀 …nebránim sa znova športovať :)))) Tak sa hláste kričte volajte, niečo vymyslíme 😉

nehnite doma, zažite romantiku v lese!